Јавни позив за остваривање права на подстицаје за инвестиције у физичку имовину пољопривредних газдинстава за набавку опреме и механизације

На основу Правилника о подстицајима за инвестиције у физичку имовину пољопривредних газдинстава за набавку опреме и механизације бр.320-116/22 („Службени гласник општине Пријепоље“, бр 7/22),и закључка Општинског већа бр 320-116/22 о расписивању Јавног позива за остваривање права на подстицаје за инвестиције у физичку имовину пољопривредних газдинстава за набавку опреме и механизације ,Општинско веће општине Пријепоље, расписује:

ЗАХТЕВ ЗА ОСТВАРИВАЊЕ ПРАВА НА ПОДСТИЦАЈE ЗА ИНВЕСТИЦИЈЕ У ФИЗИЧКУ ИМОВИНУ ПОЉОПРИВРЕДНИХ ГАЗДИНСТАВА ЗА НАБАВКУ ОПРЕМЕ И МЕХАНИЗАЦИЈЕ У 2022. ГОД.

07.09.2022
На основу Правилника о подстицајима за инвестиције у физичку имовину пољопривредног газдинства за набавку опреме и механизације бр.320-116/22 („Службени гласник општине Пријепоље“, бр 7/22) и Јавног позива бр. 320-116/22-2. Комисија за доделу подстицаја за инвестиције у физичку имовину пољопривредног газдинства за набавку опреме и механизације, објављује ранг листу корисника подстицаја са износом подстицаја.
Прилог: ранг листа