Јавни позив грађанима за суфинансирање мера енергетске санације породичних кућа и станова које се односе на унапређење термичке изолације, уградњу столарије, котлова, топлотних пумпи, соларних колектора и термотехничких инсталација на територији општине Пријепоље за 2022.годину

Одлука о расписивању
Прилог 1
Одлука о усвајању коначне листе привредних субјеката по ЈП 1-22
Прилог 3
Прилог 4

Одлука о  продужењу рока за подношење пријава на јавни позив грађанима за суфинансирање мера  енергетске санације породичних кућа и станова које се односе на  унапређење термичке изолације ,уградњу столарије, ,котлова, топлотних пумпи, соларних колектора и термотехничких инсталација на територији општине Пријепоље  за 2022. Годину

ПРЕЛИМИНАРНА РАНГ ЛИСТА пријава на Јавни позив за грађане бр. 351-245/22, као крајње корисника средстава у спровођењу мера енергетске санације кућа и станова по ЈП-бр. 1/22. (Мера 2.)

Коначна ранг листа пријава на Јавни позив за грађане бр. 351-245/22, као крајње корисника средстава у спровођењу мера енергетске санације кућа и станова по ЈП-бр. 1/22. (Мера 2.)

ПРЕЛИМИНАРНА РАНГ ЛИСТА пријава на Јавни позив за грађане бр. 351-245/22, као крајње корисника средстава у спровођењу мера енергетске санације кућа и станова по ЈП-бр. 1/22. (Мере 4. и 6.)

ПРЕЛИМИНАРНА РАНГ ЛИСТА пријава на Јавни позив за грађане бр. 351-245/22, као крајње корисника средстава у спровођењу мера енергетске санације кућа и станова по ЈП-бр. 1/22. (Мера 1.)

Коначна ранг листа пријава на Јавни позив за грађане бр. 351-245/22, као крајње корисника средстава у спровођењу мера енергетске санације кућа и станова по ЈП-бр. 1/22. (Мера 1.)

Коначна ранг листа пријава на Јавни позив за грађане бр. 351-245/22, као крајње корисника средстава у спровођењу мера енергетске санације кућа и станова по ЈП-бр. 1/22. (Мера 4.)

Коначна ранг листа пријава на Јавни позив за грађане бр. 351-245/22, као крајње корисника средстава у спровођењу мера енергетске санације кућа и станова по ЈП-бр. 1/22. (Мера 6.)