Конкурс за доделу бесповратних средства за развој пластеничке производње на територији општине Пријепоље у 2024. години

У складу са уговором о сарадњи закљученим између општине Пријепоље и Фондације Ана и Владе Дивац, а у оквиру пројекта “Дивац пољопривредни фондови - Пријепоље 2024.” - Фондација “Ана и Владе Дивац” у сарадњи са општином Пријепоље, расписује:

КОНКУРС ЗА ДОДЕЛУ БЕСПОВРАТНИХ СРЕДСТАВА ЗА РАЗВОЈ ПЛАСТЕНИЧКЕ ПРОИЗВОДЊЕ НА ТЕРИТОРИЈИ ОПШТИНЕ ПРИЈЕПОЉЕ У 2024.ГОДИНИ

Конкурсом је планирана подршка најмање 23 пољопривредника, који имају регистровано пољопривредно газдинство на територији општине Пријепоље, са циљем да оснаже породице и да им се омогући економско јачање. Укупна расположива средства по овом конкурсу су 6,000.000,00 динара.

Јави позив
Образац 1 - пријава