НОВИ, САВРЕМЕНИЈИ И ПРЕГЛЕДНИЈИ САЈТ ОПШТИНЕ ПРИЈЕПОЉЕ НА НОВОЈ АДРЕСИ

САЈТ ОПШТИНЕ ПРИЈЕПОЉЕ НА НОВОЈ АДРЕСИ

У складу са начелима дигиталне трансформације општине Пријепоље, њених органа и служби израдили смо потпуно нову интернет презентацију која ће значајно допринети већој транспарентности и јавности рада.

Општина Пријепоље је међу првима регистровала нови домен код Владине канцеларије за информационе технологије, резервисан за јединице локалних самоуправа.

Хостинг је такође код Канцеларије за информационе технологије - најновије генерације,најсавременијег система заштите и валидације.

Нови сајт је урађен у складу са Уредбом о ближим условима за израду и одржавање веб презентација органа (“Службени гласник РС” број 104/18).

Сајт је у потпуности прилагођен за приказ како на рачунарима тако и мобилним уређајима (Респонсиве десигн).

Такође, сајт је прилагођен особама са инвалидитетом тако да омогућава преглед уз повећан контраст и читање текста.

www.prijepolje.ls.gov.rs