ОБЕЗБЕЂИВАЊЕ ОВЕРИТЕЉА ЗА ПРЕДСТОЈЕЋЕ ПАРЛАМЕНТАРНЕ И ПРЕДСЕДНИЧКЕ ИЗБОРЕ

Поводом предстојећих парламентарних и избора за председника Републике, Општинска управа општине Пријепоље је обезбедила дежурство општинских оверитеља изван радног времена, као и у дане празника и друге нерадне дане, ради овере изјава бирача да подржавају изборне листе кандидата за народне посланике и предлоге кандидата за председника Републике, почев од расписивања избора, па све док траје процес кандидовања и прикупљања потписа за учешће на изборима.

Оверу изјава у наведене дане је потребно најавити Јели Посркачи, тел контакт: 064/8560-457, најмање пет сати раније, како би се обезбедило присуство оверитеља.

Учесници у изборном поступку обезбеђују рачунар и штампач за припрему изјава бирача ради овере као и читаче личних карата.

ОПШТИНСКА УПРАВА ОПШТИНЕ ПРИЈЕПОЉЕ

* Сви медији који преузму вест или фотографију са сајта Општине Пријепоље у обавези су да наведу извор. Уколико је пренета интегрална вест, у обавези су да наведу извор и поставе линк ка тој вести.