ОБАВЕШТЕЊЕ О СПРОВОЂЕЊУ ЈАВНЕ РАСПРАВЕ ЗА ПРОМЕНУ СТАТУТА ОПШТИНЕ ПРИЈЕПОЉЕ

Број: 020- 27//22

Дана: 10.03.2022. године

ОБАВЕШТЕЊЕ О СПРОВОЂЕЊУ ЈАВНЕ РАСПРАВЕ ЗА ПРОМЕНУ СТАТУТА ОПШТИНЕ ПРИЈЕПОЉЕ

Јавна расправа почиње дана: 10.03.2022. године, објављивањем текста Нацрта Одлуке о промени статута општине Пријепоље, са којим се јавност може упознати путем сајта општине Пријепоље: www.prijepolje.ls.gov.rs , а трајаће до 25.03.2022. године.

Нацрт Одлуке о промени Статута општине Пријепоље биће представљен на отвореном састанку, који ће се у организацији Општинске управе општине Пријепоље одржати 28.марта 2022.године, у сали за састанке Општинске управе,са почетком у 10 часова.

Предлози, сугестије и мишљења могу се доставити у писаној форми,на адресу: Општинска управа општине Пријепоље, Трг Братства јединства бр.1, са назнаком предлози, сугестије и мишљења везане за одржавање јавне расправе за промену Статута општине Пријепоље или у електронској форми на е-маил адресу:

Нацрт Одлуке о промени Статута општине Пријепоље
- Програм јавне расправе