ЈАВНИ УВИД у „Пројекат саобраћаја и саобраћајне сигнализације -техничко регулисање саобраћаја са техничком контролом за насељена места Пријепоље, Коловрат и Бродарево“

Општина Пријепоље - Општинска управа, у поступку израде пројекта саобраћаја и саобраћајне сигнализације оглашава
ЈАВНИ УВИД

ЈАВНИ УВИД одржаће се у трајању од 17 дана, ОД 26.08.2022. ГОДИНЕ ДО 12.09.2022. ГОДИНЕ на интернет страниц Општине www.prijepolje.ls.gov.rs
Јавна презентација „Пројекат саобраћаја и саобраћајне сигнализације -техничко регулисање саобраћаја са техничкомконтролом за насељена места Пријепоље, Коловрат и Бродарево“ ће се одржати дана 12.09.2022 године, на адреси Трг Трг Братствајединства број 1, 31300 Пријепоље, са почетком у 13:00 часова.
Општинска управа -Општина Пријепоље, као носилац израде предметног Пројекта-Техничке документације организује јавни увид у циљу упознавања јавности са општим циљевима и сврхом израде техничке документације, могућим решењима за регулацију саобраћаја и очекиваним ефектима реализације пројекта.

Правна и физичка лица могу доставити примедбе и сугестије у писаној форми Општинској управи Пријепоље, Трг Братствајединства број 1, 31300 Приејпоље, у току трајања јавног увида, закључно са 12.09. 2022. године. Примедбе и сугестије правних и физичких лица које евидентира носилац израде могу утицати на пројектна решења.

ОПШТИНСКА УПРАВА

ПРОЈЕКАТ