Одржан састанак Координационог тима-Припрема нацрта Плана развоја општине Пријепоље 2022-2029

Пријепоље, 22.09.2022- У Малој сали Дома културе одржан је састанак Координационог тима. Циљ састанка је преглед структуре Плана развоја општине Пријепоље кроз дефинисане приоритетне циљеве и мере.

Процес израде плана развоја је кроз досадашње активности подразумевао припрему процеса, преглед и анализу постојећег стања, дефинисање визије и приоритетних циљева будућег развоја, дефинисање мера и оквира за спровођење, праћење, извештавање и вредновање плана развоја.

Након одржаног састанка Координационог тима планира се одржавање Партнерског форума и Јавне расправе.