ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА УЧЕШЋЕ У ЈАВНОЈ РАСПРАВИ О КОЕФИЦИЈЕНТИМА ЗА УТВРЂИВАЊЕ ПОРЕЗА

ОДЕЉЕЊЕ ЛОКАЛНЕ ПОРЕСКЕ АДМИНИСТРАЦИЈЕ

Број: sl. /2022

Дана: 14.10.2022.године

На основу члаова  97., 99. и 101. Статута општине Пријепоље („Службени гласник општине Пријепоље“ број: 3/2019 и 3/2021), и  члана 26. Одлуке о јавним расправама(''Службени гласник Општине Пријепоље'', број 12/2021) Општинска управа Општине Пријепоље - Одељење локалне пореске администрације грађанима, удружењима стручној и осталој јавности, упућује

Ј А В Н И   П О З И В

ЗА УЧЕШЋЕ У ЈАВНОЈ РАСПРАВИ О

НАЦРТУ ОДЛУКЕ О КОЕФИЦИЈЕНТИМА ЗА УТВРЂИВАЊЕ ПОРЕЗА НА ИМОВИНУ ЗА НЕПОКРЕТНОСТИ ОБВЕЗНИКА КОЈИ ВОДЕ ПОСЛОВНЕ КЊИГЕ   У  ОПШТИНИ ПРИЈЕПОЉЕ;

НАЦРТУ ОДЛУКЕ О ПРОСЕЧНИМ ЦЕНАМА КВАДРАТНОГ МЕТРА НЕПОКРЕТНОСТИ НА ОСНОВУ КОЈИХ ЈЕ ЗА 2022. ГОДИНУ УТВРЂЕНА ОСНОВИЦА ПОРЕЗА НА ИМОВИНУ ЗА НЕПОКРЕТНОСТИ КОЈЕ СЕ НАЛАЗЕ У НАЈОПРЕМЉЕНИЈОЈ ЗОНИ ОПШТИНЕ ПРИЈЕПОЉЕ ЗА ОБВЕЗНИКЕ КОЈИ НЕ ВОДЕ ПОСЛОВНЕ КЊИГЕ;

НАЦРТУ ОДЛУКЕ О УТВРЂИВАЊУ ПРОСЕЧНИХ ЦЕНА КВАДРАТНОГ МЕТРА ОДГОВАРАЈУЋИХ НЕПОКРЕТНОСТИ ЗА УТВРЂИВАЊЕ ПОРЕЗА НА ИМОВИНУ ЗА 2023. ГОДИНУ НА ТЕРИТОРИЈИ   ОПШТИНЕ ПРИЈЕПОЉЕ.

Јавна расправа почиње дана 14.10.2022. године објављивањем  текстова наведених Нацрта,  са којима се јавност  може упознати путем општинског сајта: www.prijepolje.ls.gov.rs и  огласне табле општинске управе, а трајаће до  31.10.2022. године.

Отворени састанак ће се одржати дана  31.10.2022. године у сали за састанке Општинске управе у Пријепољу са почетком у 11:00 часова.

На отвореном састанку ће, запослени у општинској управи задужени   за израду  нацрта одлука, образложити решења која су дата у нацртима, односно биће предочене примедбе  и предлози на нацрте одлука  у јавној расправи, који су поднети до датума одржавања отвореног састанка .

Позивамо Вас да предлоге, сугестије, иницијативе и коментаре доставите на електронску адресу: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. или  на адресу Општинска управа Пријепоље, Трг братства  јединства број 1, 31300 Пријепоље  и да се на отвореном састанку активно укључите у јавну расправу у вези ових општих  акта Општине Пријепоље.

Руководилац  локалне  пореске  администрације

Далмир Козица с.р.

Програм
Образац за коментаре