Две добре одлуке Основне школе „Владимир Перић Валтер“ у Пријепољу

Руководство Основне школе „Владимир Перић Валтер“ донело је одлуку да уступи општини Пријепоље на привремено коришћење школско двориште у периоду од 01.07-15.08.2022.године, за паркинг простор за време летњег периода када нема ученика у школи.

Такође, од стране руководства ове Основне школе донета је одлука да се Спортском савезу општине Пријепоље уступи на привремено коришћење фискултурна сала, за одржавање тренинга спортских клубова општине Пријепоље. Фискултурна сала издаваће се у закуп спортским клубовима, наставним данима после завршене наставе и нерадним даном, односно суботом, а према распореду који утврди Спортски савез општине Пријепоље.

Органи општине Пријепоље изражавају велику захвалност поводом доношења ових одлука јер ће се њима омогућити коришћење простора школског дворишта за паркирање возила у периоду када школа не ради а издавањем фискултурне сале омогућити нашим спортистима да спроводе своје редовне активности.