Студија о процени станја управљања отпадом

Студија о процени стања управљања отпадом је реализована у оквиру пројекта ,,Партнерство за заштиту животне средине у пријепољској општини” коју реализује Удружење Нова визија у партнерству са Општином Пријепоље уз подршку Владе Швајцарске кроз програм ,,Zajedno za aktivno građansko društvo-ACT”, koji sprovode Helvetas Swiss Intercooperation i Građanske inicijative.

Обавештавају се заинтересовани органи, организације и јавност да у року од 15 дана од објављивања овог обавештења могу доставити примедбе, предлоге и сугестије на Нацрт студије на интернет адресе: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. i Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..

СТУДИЈА