ПРЕЗЕНТАЦИЈА ОТВОРЕНИХ ПОЗИВА И ПРОГРАМА ПОДРШКЕ ЗА ПРИВРЕДНЕ СУБЈЕКТЕ-23.фебруар 2022.година

Пријепоље,11.02.2022. године- Председник општине Пријепоље Владимир Бабић, чланови Општинског већа Душка Бајић и Зоран Петрић данас су разговарали са Аном Лапчевић и Даницом Селаковић из Регионалне привредне коморе Златиборског управног округа о предстојећим активностима поводом организације скупа привредника који су у саставу ове привредне коморе, заказаног за 23.фебруар 2022. године.

Општина Пријепоље ће бити домаћин скупа привредника на коме ће представници Министарства привреде, Фонда за развој и Агенције за осигурање и финансирање извоза презентивати отворене позиве и програме подршке намењене привредним субјектима.

Скуп се одржава у оквиру програма ”Решавање питања задужености и престанка пословања привредних субјеката у региону Западног Балкана” а који реализује Привредна комора Србије, Министарство привреде РС, Министарство правде РС уз подршку Међународне финанцијске корпорације-чланице Групе Светске банке и Владе Швајцарске.

2022 02 11 11 092