ПОТПИСИВАЊЕ УГОВОРА О ДОДЕЛИ СРЕДСТАВА ЗА ФИНАНСИРАЊЕ ПРОГРАМА УДРУЖЕЊА И ДРУГИХ ОРГАНИЗАЦИЈА ЦИВИЛНОГ ДРУШТВА

Одлуком о буџету за 2022 годину („Сл. гласник општине Пријепоље” бр. 20/21) планирана су средства за финансирање програма удружења и других организација цивилног друштва у износу од 7 500 000 динара. Средства су опредељена за 9 конкурса из различитих области деловања, само на конкурс из области образовања, роботике и рачунарског програмирања није било пристиглих пријава. Укупно је било 36 пријава, од тога 29 пријава је испунило услове конкурса, док преосталих 7 пријава није остварило услов.